Fotbalisté Villarrealu porazili Valladolid a posunuli se na třetí místo španělské ligy

Fotbalisté Villarrealu ve španělské lize zvítězili na hřišti Valladolidu 2:1 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. V 84. minutě rozhodl o vítězství hostů střídající Ayoze Pérez, jenž se se sedmi brankami osamostatnil na druhé příčce střelecké tabulky. Na vedoucího Roberta Lewandowského z Barcelony ztrácí tři góly.

Fotbalisté Villarrealu se radují z branky.

Villarreal šel do vedení ve 24. minutě, když Femenía našel centrem Barryho a ten z bezprostřední blízkosti hlavou překonal brankáře Heina. Domácí srovnali po hodině hry z penalty. Po Costově faulu na Syllu se prosadil sám faulovaný hráč. Šest minut před koncem „Žlutá ponorka“ znovu udeřila zásluhou přesného centru a zakončení hlavou, rozhodující branku si už počtvrté v sezoně připsal střídající Pérez.

Villarreal uspěl po dvou ztrátách a na čtvrté Atlético Madrid, které má zápas k dobru, má náskok jednoho bodu. Valladolid je se sedmi porážkami z 11 zápasů na sestupovém 18. místě.