Almería - Barcelona 0:2Fotbalisté Barcelony si upevnili druhé místo v La Lize

Fotbalisté Barcelony dnes vyhráli 2:0 na hřišti poslední Almeríe a dvě kola před koncem španělské ligy si upevnili druhé místo. O vítězství hostů rozhodl dvěma góly Fermín López.

Barcelonský Fermín López se raduje po gólu.

Jednadvacetiletý záložník se poprvé prosadil ve 14. minutě, druhý gól přidal v 67. minutě. Bilanci v sezoně La Ligy si López vylepšil na sedm zásahů. Několik dobrých šancí měla i Almería, ale žádnou nevyužila.

Barcelona má díky vítězství na druhé příčce náskok čtyř bodů před třetí Gironou, od již jistých mistrů z Realu Madridu ji dělí 14 bodů. Almería doma ani na sedmnáctý pokus doma v tomto ročníku nevyhrála a míří do druhé ligy.

Španělská fotbalová liga - 36. kolo:
Las Palmas - Betis Sevilla 2:2 (28. Suárez, 64. Moleiro - 21. vlastní Marmol, 49. Pérez),
Almería - FC Barcelona 0:2 (14. a 67. López)
San Sebastian - Valencie 1:0 (3. Silva).