Futsalisté Plzně na úvod Ligy mistrů prohráli s Bragou

Futsalisté Plzně vstoupili do Ligy mistrů porážkou 1:4 s Bragou, jež je papírově největším favoritem základní skupiny 2 v Prištině. Ve čtvrtek se čeští mistři střetnou s domácím celkem, jejich posledním soupeřem v kosovské metropoli bude v sobotu chorvatský tým Olmissum. Do další fáze soutěže postoupí tři nejlepší mužstva.

Ilustrační snímek

Plzeň s Bragou prohrávala už od 2. minuty, kdy Jana Žežulku překonal Tiago Brito. Jediný gól Interobalu vstřelil Dušan Künstner, jenž v 18. minutě snížil na 1:2. Dvakrát se v dresu portugalského vicemistra trefil Tiago Sousa.

„Myslím, že jsme podali dobrý výkon. Bylo to vyrovnané, i když výsledek 1:4 vypadá ne úplně dobře. Ale za předvedenou hru - myslím, že jsme měli víc šancí - můžu akorát kluky pochválit a doufám, že nám to nesebralo sílu na zítra,“ uvedl ve videu na klubovém facebooku kapitán Tomáš Vnuk.