Fotbalisté Jihlavy při Jarolímově debutu přišli v nastavení o výhru

Fotbalisté Jihlavy přišli v dohrávce 10. kola druhé ligy v závěrečném nastavení o domácí vítězství a s Vlašimí remizovali 2:2. Trenérovi Marku Jarolímovi zhořkla premiéra na lavičce Vysočiny, která díky bodu alespoň přenechala poslední místo ostravskému B-týmu. Středočeši bodovali ve třetím utkání za sebou a jsou šestí.

Marek Jarolím na archivním snímku

V prvním poločase se vše podstatné odehrálo na jeho konci. Ve 40. minutě poslal hosty do vedení Šubert, jenže v nastavení srovnal Beneš, který stylově oslavil debut v jihlavském dresu. Také po změně stran padly obě branky až v závěru.

V 85. minutě zařídil obrat střídající Araujo-Wilson a Jihlava po minulém úspěchu proti Žižkovu směřovala k druhé výhře v sezoně. V páté minutě nastavení ale výstavní ranou z přímého kopu a čtvrtým gólem v sezoně vyrovnal Lehký.

10. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava–Vlašim 2:2 (1:1)
Branky: 45.+2 Beneš, 85. Araujo-Wilson - 40. Šubert, 90.+5 Lehký. Rozhodčí: Petřík - Ratajová, Kotalík. ŽK: Štětka, Beneš, Lacko - Kareem, Musill, Majer, Jeřábek, Rosa. Diváci: 731.