Fotbalisté Malmö předvedli obrat a dobře se naladili na souboj proti Spartě

Fotbalisté švédského mistra Malmö FF v generálce na středeční zápas se Spartou ve 4. předkole Ligy mistrů porazili v domácí soutěži Norrköping 2:1 a upevnili si vedení v tabulce. Po neúplném 19. kole mají devítibodový náskok.

Pontus Jansson z Malmö se raduje z branky.

Hosté se v Malmö ujali vedení, brazilského brankáře Ricarda překonal Islanďan Sigurgeirsson. Ale Christiansen, jeden z dvojice dánských útočníků, už za osm minut vyrovnal.

Po hodině hry trenér Henrik Rydström stáhl oba dánské hroty a Nor Botheim dvanáct minut před koncem rozhodl. Nejlepší střelec týmu Kiese Thelin nebyl ani na lavičce náhradníků.