Vlašim předvedla výtečný závěr

Fotbalisté Vlašimi v 11. kole druhé ligy zdolali doma 3:2 rezervu Baníku Ostrava B a posunuli se na třetí místo neúplné tabulky o skóre před Vyškov, který má k dobru sobotní duel s Táborskem. Slezané prohráli pošesté za sebou a zůstávají poslední.

Ilustrační fotografie

Hosté vyhráli první poločas zásluhou Jaroňovy brzké branky, Středočeši ale po trefách Lehkého a Hodka skóre otočili. Na začátku nastavení znovu vyrovnal hlavou Kašpárek, ve třetí minutě nastavení rozhodl druhým zásahem v utkání Lehký. Dvaadvacetiletý útočník se prosadil ve čtvrtém duelu po sobě a se šesti góly se dotáhl do čela tabulky střelců.

Vlašim si připsala třetí výhru v ročníku a doma uspěla podruhé za sebou. Ostrava venku nebodovala potřetí v řadě.

Vlašim - Baník Ostrava B 3:2 (0:1)
Branky: 58. a 90.+3 Lehký, 83. Hodek - 5. Jaroň, 90.+1 Kašpárek