Derby rezerv pro Slavii. Sešívaní srazili Spartu trefou v poslední minutě

Fotbalisté Slavie v druholigovém pražském derby B-týmů porazili Spartu 2:1 gólem z 90. minuty. Líšeň zvítězila v utkání druhého kola na hřišti Žižkova 4:1.

Radost fotbalistů rezervy Slavie

V prvním poločase pražského derby padly dvě branky. Nováček soutěže Slavia šel do vedení zásluhou Ramy, za Spartu srovnal z penalty Okeke.

Duel hraný v Radotíně pomalu směřoval k remíze, v poslední minutě základní hrací doby však rozhodl Konečný o prvních bodech Slavie v sezoně. Sparta nevyhrála ani druhé kolo a opět inkasovala dvě branky.

Líšeň otevřela na Žižkově skóre díky Jeřábkovi. V 65. minutě srovnal Necid, ale hosté mezi 67. a 69. minutou dvakrát udeřili. Nejprve se prosadil Silný a hned po něm Lutonský. Další zásah přidal v závěru střídající Vlasák. Brněnský celek bodoval i podruhé v sezoně, Viktoria má na kontě bod.

2. kolo druhé fotbalové ligy:
Slavia Praha B - Sparta Praha B 2:1 (1:1)
Branky: 21. Rama, 90. Konečný - 31. Okeke z pen. Rozhodčí: Kotala - Kotík, Mikeska. ŽK: Belžík - Okeke, Tošnar, Uhrinčať, Vitarigov. Diváci: 963.
Žižkov - Líšeň 1:4 (0:1)
Branky: 65. Necid - 20. Jeřábek, 67. Silný, 69. Lutonský, 88. Vlasák. Rozhodčí: Pechanec - Pečenka, Kotalík. ŽK: Broukal, Sixta, Klusák - Dudl, Aldin. Diváci: 1063.