Brno - Varnsdorf 1:6Brněnská potupa před vlastními diváky. Varnsdorf vystřelil do čela

Fotbalisté Varnsdorfu zvítězili ve čtvrtém kole druhé ligy v Brně drtivě 6:1 a dostali se do čela tabulky o skóre před Zlín. Severočeši vstřelili čtyři branky na hřišti Zbrojovky už v prvním poločase. Domácí dohrávali závěr duelu bez dvou vyloučených hráčů.

Ilustrační foto

Varnsdorf šel do vedení už ve třetí minutě zásluhou Kosaře. V 21. minutě si dal vlastní gól Štěpánek a za další minutu skóroval Nykrín. Ještě v úvodním dějství zvýšil Camara.

Zbrojovka po změně stran snížila zásluhou Kronuse z penalty. V 65. minutě ale dostal červenou kartu domácí kapitán Pernica, na konci základní hrací doby byl vyloučen i Šural. Hosté v závěrečném nastavení přidali další dvě trefy. Nejprve se prosadil střídající Stradins a po něm Zálešák.

V sezoně neporažení Severočeši po úvodní remíze podruhé vyhráli a mají s 10 brankami nejlepší útok ligy. Brno začalo soutěž výhrou, ale z dalších tří utkání získalo jen bod a v neúplné tabulce je deváté.

BrnoVarnsdorf 1:6 (0:4)

Branky: 57. Kronus z pen. – 3. Kosař, 21. vlastní Štěpánek, 22. Nykrín, 35. Camara, 90.+2 Stradins, 90.+4 Zálešák.