Krejčí si proti Atlétiku nekopl. Na porážku se jen díval

Fotbalisté Realu Madrid porazili Valladolid 3:0 a ve druhém kole španělské ligy si připsali první výhru. Premiérový gól v dresu vítězů dal brazilský talent Endrick. Atlético Madrid zdolalo Gironu 3:0 a rovněž dosáhlo na první tříbodový zisk v novém ročníku. Ladislav Krejčí zůstal na lavičce poražených hostů.

Hráč madridského Realu Endrick bouřlivě slaví svůj první gól ve španělské lize.

Real Madrid zápas rozhodl v 50. minutě přízemní dělovkou Uruguayce Valverdeho z přímého kopu. V závěru „Bílý balet“ pojistil vítězství zásluhou branek dvou střídajících hráčů. Brankáře Heina nejprve v 88. minutě překonal lobem Díaz a v nastavení uzavřel skóre ranou k tyči Endrick. Osmnáctiletý talent se v novém působišti dočkal branky dříve než hvězdná posila z PSG Kylian Mbappé.

Brankář Girony Gazzaniga v 37. minutě zahrál rukou mimo pokutové území. Dvaatřicetiletý Argentinec za své počínání pykal dvojnásobně. Nejprve mu totiž rozhodčí udělil žlutou kartu a následný přímý kop využil Griezmann umístěnou střelou k tyči. „Rojiblancos“ zvýšili krátce po změně stran zásluhou dělovky Llorenteho a v samém závěru zpečetil skóre střídající Koke.