Krejčí na startu přípravy na NBA přispěl sedmi body k výhře Atlanty

Basketbalový reprezentant Vít Krejčí vstřelil v úvodním přípravném utkání Atlanty na sezonu NBA sedm bodů do koše Indiany a k domácímu vítězství 131:130 přispěl také šesti asistencemi. Český rozehrávač zasáhl do hry z pozice náhradníka, ale byl s více než 23 minutami na hřišti druhým nejvytíženějším hráčem Hawks.

Vít Krejčí mohl být se svým výkonem spokojen.

Finálních přihrávek v utkání nikdo nepředvedl víc, Krejčímu se s šesti vyrovnal hvězdný spoluhráč Trae Young. Český basketbalista si připsal také tři doskoky a dva získané míče.

O výhře Atlanty rozhodl trojkou v poslední sekundě Seth Lundy, který přišel na hřiště na závěrečné tři minuty právě místo Krejčího, a byl to jeho jediný koš v zápase. Lídrem domácího týmu byl s 19 body a 10 doskoky Jalen Johnson. Za Indianu dal nejvíce bodů Pascal Siakam (15).

Druhý ze čtyř přípravných zápasů odehrají Hawks ve čtvrtek v hale Miami.