Krejčí dal ve druhém přípravném utkání Atlanty osm bodů

Český basketbalista Vít Krejčí ve druhém přípravném utkání Atlanty před NBA zaznamenal osm bodů. Hawks však s Philadelphií prohráli 89:104.

Vít Krejčí z Atlanty brání přípravě na NBA Kendalla Browna z týmu Indiana Pacers.

Domácím proti 76ers vyšla jen první čtvrtina, ve které si vypracovali až osmibodový náskok. Nejlepším střelcem zápasu byli se čtrnácti body Tyrese Maxey a Kelly Oubre z Philadelphie a jednička letošního draftu Zaccharie Risacher z Atlanty.

Čtyřiadvacetiletý Krejčí odehrál šestnáct minut a k osmi bodům přidal po jednom doskoku a asistenci. V prvním přípravném utkání s Indianou, které minulý týden Atlanta vyhrála 131:130, český rozehrávač nasbíral sedm bodů, tři doskoky a šest asistencí.