ONLINE: Videomomenty. Pardubice ve šlágru odskakují Ocelářům

Fanoušci hokejové extraligy sledují páteční 12. kolo. Šlágrem je repríza posledního finále mezi Pardubicemi a Třincem. Domácí Dynamo se nyní nachází na druhé příčce tabulky, má však stejný bodový zisk jako vedoucí Litvínov. Úřadující mistři se zatím nacházejí na jedenáctém místě. Zápas začal v 18:00. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. K dispozici je také živý audiokomentář od Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Pardubice - Třinec 3:1 (37. Herčík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

Jako první zahrozili v 10. minutě hosté. Andrej Nestrašil si vybruslil před branku, ale ztroskotal na Tomáši Vomáčkovi. Dorážku Marka Daňa pak zablokoval na brankové čáře obránce Tomáš Dvořák.

Pardubice - Třinec, hostující Daňo ve velké šanciVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Ve 13. minutě už Dynamo inkasovalo. Ránu Tomáše Kundrátka nešikovně nohou tečoval do protipohybu Vomáčky domácí Robert Kousal.

Pardubice - Třinec 0:1 (13. Kundrátek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V 15. minutě se rozhodčí šli podívat na zákrok Pauloviče u mantinelu proti hostujícímu Martinu Marinčinovi, jenž se držel za obličej a odcházel do kabin. Sudí ovšem po poradě s videem nevylučovali.

Pardubice - Třinec, Paulovičův hit na ocelářského Marinčina sudí netrestaliVideo: Tipsport Extraliga / BPA

O pouhých pět sekund později Pardubice srovnaly. K puku se na modré čáře dostal domácí Roman Červenka, jenž dělovkou umístil kotouč pod horní tyčku.

Pardubice - Třinec 1:1 (15. Červenka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve druhé třetině Pardubičtí šli do vedení. Za domácí skóroval z přečíslení dvou na jednoho Jiří Smejkal, jenž dostal dobrou přihrávku od Kauta a zakončoval do poloprázdné branky.

Pardubice - Třinec 2:1 (25. Smejkal)Video: Tipsport Extraliga / BPA

O několik minut později Pardubice odskočily úřadujícím mistrům. Křižná přihrávka Zohorny doputovala k Danielu Herčíkovi, jenž z levého kruhu propálil Mazance.

3 : 1 Pardubice - Třinec 3 : 1 50. min Živě
20241018T18 : 00:00+0200