ONLINE: Video momenty. Liberec se blíží první domácí výhře

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje zápasy sedmého kola. Liberec hostí od 18:00 Karlovy Vary. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve videoukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty zápasu. Pustit si můžete také živý audiokomentář Českého rozhlasu.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

Liberec - Karlovy Vary 4:1 (33. Ryšavý)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Liberec, jenž doma ze čtyř utkání vytěžil pouhé dva body, na Karlovy Vary vlétl. Ve 3. minutě poslal Bílé Tygry do vedení Galvas.

Liberec - Karlovy Vary 1:0 (3. Galvas)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Jenže z vedení se domácí fanoušci neradovali dlouho. Dvě minuty nato srovnal skóre mistr světa z Prahy Ondřej Beránek.

Liberec - Karlovy Vary 1:1 (5. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V 18. minutě domácí útočník Servác Petrovský zblokoval ránu, po pádu ale schytal další střelu pukem do obličeje. Zůstal ležet, po chvíli se ale zvedl a odjel do kabiny, zřejmě na šití.

Liberec - Karlovy Vary, domácí Petrovský schytal ránu pukem do obličejeVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Domácí Liberec odskočil do vedení v 26. minutě, kdy ve vlastním oslabení po parádní přihrávce Faška-Rudáše zpoza branky skóroval Kelly Klíma. Jen chvíli předtím Kváča lapil dvě velké příležitosti Varů.

Liberec - Karlovy Vary 2:1 (26. Klíma)Video: Tipsport Extraliga / BPA

V 29. minutě bylo v Liberci ještě veseleji. Dokonce ve vlastním oslabení se trefil Faško-Rudáš a zvýšil na 3:1.

Liberec - Karlovy Vary 3:1 (29. Faško-Rudáš)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Libereckou smršť podtrhl v 33. minutě Ryšavý a zvýšil už na 4:1.

V oslabení se skvělým zákrokem blýskl liberecký Kváča, který zblízka kryl střelu hostujícího Procházky.

Liberec - Karlovy Vary, liberecký Kváča předvedl v sedě dobrý zákrok lapačkouVideo: Tipsport Extraliga / BPA

3 : 1 Litvínov - České Budějovice 3 : 1 44. min Živě
20241001T17 : 30:00+0200