Girona - Vallecano 3:0Girona pokořila po pauze třikrát Vallecano a vrátila se před Barcelonu

Fotbalisté Girony ve druhém poločase pokořili třikrát Vallecano a po 26. kole se vrátili před Barcelonu na druhé místo. Na Real Madrid ztrácejí po vítězství 3:0 šest bodů, výhry se překvapení španělské ligy dočkalo po třech zápasech. O góly se postarali dvakrát v nastavení brazilský útočník Sávio a krátce po poločasové pauze Ukrajinec Viktor Cygankov.

Ten zvrátil bezbrankový stav v 52. minutě a po vyloučení hostujícího obránce Pepa Chavarrii se Girona dočkala gólové radosti ještě dvakrát. Zápas ovlivnil silný déšť.