FC Turín - Lazio Řím 0:2Fotbalisté Lazia se dotáhli na pohárové příčky

Fotbalisté Lazia Řím v dnešní dohrávce 21. kola italské ligy zvítězili 2:0 na hřišti FC Turín a snížili ztrátu na pohárové příčky na jediný bod. Domácím, kteří hráli závěrečných 11 minut v početní výhodě, připravili první porážku v Serii A po šesti zápasech.

Matteo Guendouzi z Lazia se raduje z gólu.

Lazio se ujalo vedení v 51. minutě díky brance Mattea Guendouziho a šest minut nato přidal druhou branku Danilo Cataldi. V 71. minutě sice římský celek přišel po druhé žluté kartě o Maria Gilu, ale vítězství i v oslabení uhájil.

V tabulce patří Laziu sedmé místo a od městského rivala AS Řím na šesté příčce, která jako poslední zaručuje start v pohárech, jej dělí bod. Turín, který doma v lize prohrál po sedmi zápasech, naopak v boji o Evropu zaváhal a je desátý.