Valencie - Bilbao 1:0Bilbao prohrálo ve Valencii a přišlo o sérii neporazitelnosti ve španělské lize

Třetí tým španělské fotbalové ligy Bilbao v 21. kole podlehlo 0:1 domácí Valencii a prohrálo po 14 soutěžních zápasech. Jediný gól utkání vstřelil v 61. minutě útočník Duro, s devíti brankami nejlepší střelec týmu. „Netopýři“ potvrdili formu a čtvrtým ligovým vítězstvím v řadě se posunuli na sedmé místo.

Fotbalisté Las Palmas se radují z branky v zápase s Vallecanem.

Osmé je Las Palmas po výhře 2:0 na hřišti dvanáctého Vallecana. Nováček soutěže se ujal vedení v 35. minutě, kdy nepřesnou rozehrávku brankáře Dimitrievského potrestal Moleiro. Pojistku přidal v 83. minutě Muňoz krátce poté, co byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí García. Celek z Kanárských ostrovů zdolal Vallecano po osmi vzájemných zápasech ve všech soutěžích.

O výhře San Sebastinu 1:0 ve Vigu rozhodl bývalý dlouholetý hráč Celty Méndez. Baskové uspěli v lize po čtyřech zápasech a drží šesté místo, Vigo je šestnácté.