Atlético - Sevilla 1:0Atlético i v oslabení zakončilo rok ve španělské lize výhrou nad Sevillou

Fotbalisté Atlética Madrid v dohrávce 4. kola španělské ligy porazili na svém hřišti 1:0 Sevillu a dvoutýdenní vánoční pauzu stráví na třetím místě tabulky o skóre před Barcelonou. Zápas rozhodl v 47. minutě Marcos Llorente. Domácí udrželi vedení navzdory tomu, že dohrávali od 70. minuty bez vyloučeného Caglara Söyüncüho.

Fotbalisté Atlética Madrid se radují z gólu proti Seville.

Atlético potvrdilo nejlepší domácí bilanci v soutěži, z deseti utkání před svými fanoušky nevyhrálo pouze v úterý proti Getafe (3:3). I malé madridské derby končili svěřenci kouče Simeoneho v deseti. V roce 2023 dostali v lize osm červených karet, čímž vyrovnali negativní bilanci z minulého roku.