Union - Köln 2:0Union Berlín si poradil s Kolínem nad Rýnem a opustil sestupové pásmo, Král naskočil z lavičky

Fotbalisté Unionu Berlín v německé lize doma porazili Kolín nad Rýnem 2:0, udrželi první čisté konto v sezoně a opustili sestupové pásmo. Alex Král za domácí naskočil v 62. minutě. Union získal tříbodový náskok na barážovou 16. pozici a navíc má zápas k dobru.

Fotbalisté Unionu Berlín slaví branku v zápase s Kolínem nad Rýnem

Branky padaly až ve druhém poločase. Nejprve se v 55. minutě trefil Hollerbach. Na jeho zásah navázal o 23 minut později Fofana, který je v Berlíně na hostování z Chelsea a gólově se v bundeslize prosadil poprvé.

Německá fotbalová liga - 16. kolo:
Union Berlín - Kolín nad Rýnem 2:0 (56. Hollerbach, 78. Fofana),
Eintracht Frankfurt - Mönchengladbach 2:1 (90.+2 Buta, 90.+8 Koch - 27. Wöber)
Heidenheim - Freiburg 3:2 (53. Dinkci, 85. Kleindienst, 90.+3 vlastní Ginter - 7. a 64. z pen. Höler)
Leverkusen - Bochum 4:0 (30. z pen., 32. a 45.+1 SCHICK, 69. Boniface)
Stuttgart - Augsburg 3:0 (18. Undav, 45.+2 Guirassy, 69. Führich)
Wolfsburg - Bayern Mnichov 1:2 (45.+1 Arnold - 33. Musiala, 43. Kane).