Jihlava - Vyškov 0:1Fotbalisté Vyškova vyhráli v Jihlavě a vedou druhou ligu o sedm bodů

Fotbalisté Vyškova zvítězili ve 13. kole druhé ligy v Jihlavě 1:0 a upevnili si vedení v tabulce. Na druhou Duklu si vypracovali sedmibodový náskok, ale Pražané mají k dobru sobotní zápas s Chrudimí. Příbram udolala Prostějov 1:0 brankou z poslední minuty a posunula se na třetí místo.

Kouč Vyškova Jan Kameník.

Vyrovnané a nezáživné utkání s minimem šancí rozhodl v 75. minutě Metsoko. Tožský útočník se osmým gólem v druholigové sezoně dotáhl na čelo tabulky střelců.

Vyškovský tým v závěru náskok bez větších potíží udržel. V soutěži protáhl sérii bez porážky na pět duelů, z toho počtvrté zvítězil. Vysočina nebodovala po dvou kolech a je sedmá.

Jediný gól v Příbrami vstřelil až těsně před koncem Švestka. Středočeši navázali na formu před reprezentační pauzou a vyhráli popáté za sebou. Třináctý Prostějov v tomto ročníku venku zůstává bez vítězství.

13. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Vyškov 0:1 (0:0)
Branka: 75. Metsoko. Rozhodčí: Machálek - Arnošt, Šafránková. ŽK: Franěk - Lahodný. Diváci: 527.
Příbram - Prostějov 1:0 (0:0)
Branka: 90. Švestka. Rozhodčí: Krejsa - Dobrovolný, Kotalík. ŽK: Nkwinga - Schaffartzik, Habusta, Látal. Diváci: 725.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.