Fiorentina - Cagliari 3:0Fiorentina porazila poslední tým ligy, Barák nenastoupil

Fotbalisté Fiorentiny v 7. kole italské ligy porazili na svém hřišti 3:0 poslední Cagliari. Domácí záložník Antonín Barák zůstal celý zápas na lavičce náhradníků. „Fialky“ se posunuly na páté místo tabulky.

Michael Kayode (vlevo) z Fiorentiny a Gaetano Oristanio z Cagliari.

Fiorentinu poslal do vedení už ve třetí minutě z dorážky González, na jehož čtvrtou ligovou trefu v sezoně navázal v 21. minutě Dossenův vlastní gól. V nastavení přidal třetí branku Nzola. Nováček soutěže z Cagliari, jemuž opět chyběl zraněný záložník Jakub Jankto, prohrál potřetí za sebou a stále čeká na první výhru.

FC Turín uhrál doma bezbrankovou remízu s Veronou. Reprezentační stoper David Zima se po zranění vrátil do nominace turínského celku, do hry se ale nedostal.