Příbram - Chrudim 2:1Příbram prodloužila vítěznou sérii ve druhé lize

Fotbalisté Příbrami v 11. kole druhé ligy zdolali doma 2:1 Chrudim. Středočeši se po třetí výhře za sebou posunuli na šesté místo neúplné tabulky. Chrudim prohrála po pěti ligových utkáních a je jedenáctá.

Příbram poslal do vedení osmnáctiletý Kamerunec Nkwinga, ještě do přestávky ale vyrovnal obránce Skwarczek. V 79. minutě rozhodl hlavou nigerijský útočník Anih, jenž se prosadil poprvé v sezoně.

11. kolo druhé fotbalové ligy:
Příbram - Chrudim 2:1 (1:1)
Branky: 29. Nkwinga, 79. Anih - 38. Skwarczek. Rozhodčí: Trska - Mokrusch, Cichra. ŽK: Hušbauer, Androniku, Anih - Míka. Diváci: 758

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.