Nottingham - Burnley 1:1Nováček Burnley má v Premier League první bod za remízu v Nottinghamu

Fotbalisté Burnley ani ve čtvrtém utkání po postupu do Premier League nedokázali zvítězit, na hřišti Nottinghamu ale získali alespoň první bod za remízu 1:1. Vítěz druhé ligy v 5. kole nejvyšší soutěže neudržel vedení, které krátce před poločasovou přestávkou zařídil švýcarský záložník Zeki Amdouni. Krátce po uplynutí hodiny hry vyrovnal Callum Hudson-Odoi, který nastoupil poprvé od přestupu z Chelsea.

Fotbalisté Burnley s Nottinghamem remizovali

Čtvrt hodiny před koncem se nováček radoval z druhého gólu, ale trefě Lylea Fostera, který v sezoně vstřelil už dva góly, předcházela ruka, jak odhalil videorozhodčí. Jihoafrický útočník v nastavení svůj tým oslabil, ale ani po jeho vyloučení už se výsledek nezměnil.

Nottingham si připsal sedmý bod v soutěži. Bez zisku už je v nejvyšší anglické lize jen další nováček Luton.

Anglická fotbalová liga - 5. kolo:
Nottingham - Burnley 1:1 (62. Hudson-Odoi - 41. Amdouni).

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.