Žižkov - Vlašim 0:1Vlašim vyhrála na Žižkově a ve druhé lize drží neporazitelnost

Fotbalisté Vlašimi vyhráli na Žižkově 1:0 a v sezoně druhé ligy udrželi neporazitelnost. Svěřenci trenéra Martina Hyského, který byl v utkání sedmého kola vyloučen, zvítězili potřetí za sebou. Ve druhém nedělním duelu prohrál Varnsdorf doma s Táborském 0:2, vítězové jsou s 16 body třetí.

Žižkovský nováček byl v prvním poločase aktivnější, ale hosty podržel brankář Vágner. Vlašimský tým v 66. minutě poslal do vedení Gambijec Singhateh šestým gólem v sezoně. Za 11 minut dostal kouč Hyský za protesty v rychlém sledu dvě žluté karty a musel na tribunu. Středočeši ustáli závěrečný tlak Viktorie, která po návratu do druhé ligy doma prohrála třetí ze čtyř zápasů a je desátá.

Táborsko ve Varnsdorfu po půlhodině hry otevřelo skóre zásluhou Plachého, v 82. minutě přidal pojistku střídající Mach. Hosté zvítězili poprvé po dvou kolech a ztrácejí bod na vedoucí Vyškov.

7. kolo druhé fotbalové ligy:
Žižkov - Vlašim 0:1 (0:0)
Branka: 66. Singhateh. Rozhodčí: Kotala - Dresler, Lakomý. ŽK: 37. Batioja, Muleme, Richter, Prošek - Onije, Kričfaluši, Singhateh, Janda, Toula, Breda, Hyský (trenér). ČK: 77. Hyský. Diváci: 820
Varnsdorf - Táborsko 0:2 (0:1)
Branky: 32. Plachý, 82. Mach. Rozhodčí: Krejsa - Hádek, Mojžíš. ŽK: Stránský, Kubista, Švanda - Dordič, Kateřiňák, Matoušek, Varačka. Diváci: 695.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.