Audiokomentář: Jablonec - Sparta 1:5Jablonecký kolaps, sparťanům k demolici stačil poločas

12. Vitík 0 : 1
27. Vitík 0 : 2
35. Minčev 0 : 3
39. Kairinen 0 : 4
45. Wiesner 0 : 5
61. Drchal 1 : 5

Měla to pro Jablonec na čerstvě zrekonstruované hrací ploše být slavnostní chvíle, záhy se však první domácí zápas v novém ligovém ročníku proměnil v černou můru. Fotbalisté Sparty, přestože nastoupili například bez kapitána Krejčího či ofenzivních hráčů Birmančeviče, Haraslína a Kuchty, vyhráli 5:1, přičemž všech pět branek dali Pražané už do přestávky. Severočeši si připsali nejvyšší domácí porážku v historii nejvyšší samostatné soutěže.

Audiokomentář Jablonec - SpartaVideo: Sport.cz

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, u mikrofonu byli reportér Filip Lejček a glosující redaktor Robert Neumann.