Dukla - Vyškov 2:4Vyškov přestřílel Duklu a ve druhé lize zůstal stoprocentní, rezerva Sparty znovu padla

Fotbalisté Vyškova zvítězili 4:2 na hřišti Dukly Praha a i po 2. kole druhé ligy zůstali bez ztráty bodu. Druhou výhru si připsalo i Táborsko, které doma zdolalo 1:0 rezervu Sparty. Ve zbývajícím utkání pátečního programu porazila Opava 1:0 Varnsdorf.

Trenér Dukly Praha Petr Rada na archivním snímku

Skóre duelu Dukla - Vyškov otevřel už ve třetí minutě premiérovou trefou v Česku tožský útočník Metsoko. Ve 20. minutě zareagoval domácí Moulis, ještě do pauzy ale vrátil Vyškovu vedení Štěpánek. Po změně stran přidal Metsoko svou druhou branku a po Peterkově snížení uzavřel skóre v nastavení Bayo.

Dukla nenavázala na výhru z úvodního kola ani na triumfy z obou vzájemných duelů v minulé sezoně.

Utkání Táborsko - Sparta B rozhodl v 34. minutě srbský záložník Dordič, jenž byl jediným střelcem i úvodním zápase proti Kroměříži. Sparťané jsou tak nadále bez bodu.

2. kolo druhé fotbalové ligy:
Dukla Praha - Vyškov 2:4 (1:2)
Branky: 20. Moulis, 65. Peterka - 3. a 52. Metsoko, 44. Štěpánek, 90.+1 Bayo. Rozhodčí: Adámková - Dohnálek, Líkař. ŽK: Peterka, Hašek, Rada (trenér) - Ramathan, Bayo, Lahodný, Jícha, Kameník (trenér). Diváci: 902.
Opava - Varnsdorf 1:0 (0:0)
Branka: 57. Kadlec. Rozhodčí: Pechanec - Vyhnanovský, Novák. ŽK: Omale, Ondráček, Kopečný - Ambler, Michal, Hodek, Kouřil. Diváci: 1613
Táborsko - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
Branka: 34. Dordič. Rozhodčí: Zaoral - Černoevič, Lakomý. ŽK: Novák - Vydra, Mokrovics, Cissé. Diváci: 1812

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.