Nottingham - Newcastle 1:2Fotbalisté Newcastlu v 28. kole anglické Premier League vyhráli 2:1 na hřišti nováčka

Fotbalisté Newcastlu v 28. kole anglické ligy vyhráli 2:1 na hřišti nováčka z Nottinghamu. O výhře hostujícího celku rozhodl dvěma góly Alexander Isak. Vítěznou branku dal ve třetí minutě nastavení z penalty nařízené za hru rukou.

Joe Willock (vpravo) z Newcastlu v souboji s domácím Remo Freulerem z Nottinghamu

Newcastle prohrával po zásahu Dennise, ale Isak v nastavení prvního poločasu vyrovnal. Výhru hostům poté švédský útočník zajistil v úplném závěru poté, co proměnil pokutový kop po ruce Niakhateho.

Newcastle venku vyhrál po čtyřech zápasech a na páté příčce, která jako poslední zaručuje evropské poháry, má 47 bodů. Od šestého Liverpoolu i sedmého Brightonu ho dělí pět bodů. Nottingham natáhl sérii bez vítězství na šest kol a na 14. příčce má od pásma sestupu dvoubodový odstup.