PSG - Reims 1:1Fotbalisté PSG remizovali s Remeší, v závěru vystřelil hostům bod Balogun

Fotbalisté Paris Saint-Germain remizovali ve 20. kole francouzské ligy na svém hřišti s Remeší 1:1. V poslední minutě nastavení zachránil hostům bod Folarin Balogun. Obhájce titulu je na prvním místě s náskokem tří bodů před Lensem.

Hvězda PSG Lionel Messi v utkání proti Remeši.

PSG nezažívá nejlepší období. V posledních čtyřech ligových zápasech se mu podařilo porazit pouze poslední Angers, zatímco v zápasech s Lensem a Rennes tým z Paříže podlehl. Remeš byla v úvodním dějství střelecky aktivnější, prosadit se ale hostům nepodařilo.

Na začátku druhé půle se dostali do vedení domácí. Messiho střelu tečoval Bernat, od nějž se míč odrazil k Neymarovi, který si tváří v tvář gólmanovi počínal zkušeně a bez problémů zakončil.

O pár minut později nadějný protiútok ukončil faulem Verratti a dostal červenou kartu. Přesilovku využili hosté v šesté minutě nastavení, kdy se po chybě ve středu hřiště dostal do šance Balogun, v úniku udělal kličku brankáři a poslal míč do sítě.