Freiburg - Union 4:1Divočina ve Freiburgu, čtyři penalty a červená karta! Mohuč po třech porážkách remizovala

Pořadnou divočinu přineslo nedělní bundesligové utkání Freiburgu s Unionem Berlín. Domácí tým vyhrál 4:1, k vidění pak byly hned čtyři penalty a červená karta navrch. Ve druhém nedělním duelu remizoval Frankfurt na hřišti Mohuče 1:1. Ta bodovala po třech porážkách.

Union Berlín prožil hororový první poločas. Už ve 4. minutě šel Freiburg do vedení po Grifově penaltě. Stejný hráč se prosadil o dvě minuty později. V 10. minutě naopak neproměnil pokutový kop hostující Knoche. V 19. minutě hostující Leite v pokutovém území stáhl Doana, který běžel sám na branku, což pro něj znamenalo červenou kartu a další pokutový kop pro Freiburg. Ten znovu proměnil Grifo a po 20 minutách hry završil hattrick. Snový poločas klubu z Černého lesa vyšperkoval čtvrtým gólem v nastavení Gregoritsch.

V druhém poločase se hosté dočkali alespoň čestného úspěchu . Po držení Keitela sudí Aytekin odpískal už čtvrtý pokutový kop v utkání a Michel se na rozdíl od spoluhráče Knocheho nemýlil.

Union potřetí za sebou nevyhrál a je pátý. Freiburg se oklepal z porážky 1:3 v Lipsku a je druhý se ztrátou čtyř bodů na Bayern Mnichov.

Mohuč poslal ve 40. minutě do vedení svým prvním gólem v sezoně útočník Burkardt, který byl v minulém ročníku s 11 brankami nejlepším střelcem týmu. Frankfurt vyrovnal v 67. minutě zásluhou svého nejproduktivnějšího hráče Kola Muaniho, jenž má na kontě pět gólů a devět asistencí.

Německá fotbalová liga - 15. kolo
Mohuč - Eintracht Frankfurt 1:1 (40. Burkardt - 67. Kolo Muani)
Freiburg - Union Berlín 4:1 (4. z pen., 6., 19. z pen. Grifo, 45.+1 Gregoritsch - 84. Michel z pen.).