Mallorca - Atlético 1:0Atlético nestačilo na Mallorcu, San Sebastian je po výhře v Seville třetí

Fotbalisté Atlética Madrid ve 14. kole španělské ligy prohráli 0:1 na hřišti Mallorky. Na třetí místo se posunul San Sebastian, který udolal 2:1 oslabenou Sevillu.

Radost fotbalistů San Sebastianu, ilustrační foto.

Atlético obsadilo v základní skupině Ligy mistrů poslední místo a po vypadnutí z evropských pohárů se mu nedaří ani v lize. Z posledních tří zápasů získalo pouze bod. Mallorce zařídil výhru a posun do první poloviny tabulky útočník Muriqi, jenž skóroval v lize popáté za sebou.

V Seville se odehrál divoký první poločas. San Sebastian nejprve poslal do vedení Sörloth a v 28. a 34. minutě byli vyloučeni domácí Rakitič a Nianzou. Dvě červené karty během úvodního dějství dosud Sevilla nikdy nedostala. Rakitič nedohrál svůj 400. zápas v La Lize.

I v dvojnásobném oslabení dokázal snížit Mir, po změně stran už si ale baskický celek triumf pohlídal.