Jihlava - Vyškov 0:3Vyškov se jasnou výhrou v Jihlavě dostal na třetí místo druhé ligy

Fotbalisté Vyškova v pátečním dílu 15. kola druhé ligy vyhráli 3:0 na hřišti Jihlavy a dostali se na třetí místo neúplné tabulky. Karviná porazila 1:0 Varnsdorf. Slezané se po páté domácí výhře z šesti utkání posunuli na čtvrté místo před dnešního soupeře. Opava remizovala bez branek s Třincem.

Deváté Jihlavě nevyšel ani druhý ligový duel pod vedením nového kouče Smetany a prohrála stejným výsledkem jako před týdnem v Příbrami. Vyškov vedl už po prvním poločase o dvě branky, trefili se Vintr a Kanakimana. Útočník z Burundi se osmým gólem dotáhl do čela tabulky střelců. Po pauze přidal pojistku Kamerunec Alégué.

Zápas Karviná - Varnsdorf rozhodl jedinou brankou v desáté minutě záložník Málek, jenž se prosadil ve třetím duelu po sobě. Varnsdorf nevyhrál v lize potřetí v řadě.

15. kolo druhé fotbalové ligy
Karviná - Varnsdorf 1:0 (1:0)
Branka: 10. Málek. Rozhodčí: Krejsa - Matoušek, Vyhnanovský. ŽK: Žídek - Schön, Richter. Diváci: 876.
Jihlava - Vyškov 0:3 (0:2)
Branky: 25. Vintr, 39. Kanakimana, 60. Alégué. Rozhodčí: Vokoun - Leška, Černoevič. ŽK: Svoboda, Farka. Diváci: 456.
Opava - Třinec 0:0
Rozhodčí: Raplík - Kotalík, Cichra. ŽK: Kramář, Helebrand, Macháček - Holík, Straňák, Brak. Diváci: 1544.