Fulham - Aston Villa 3:0Fulham si poradil s trápící se Aston Villou

Fotbalisté Fulhamu ve čtvrtečním duelu 12. kola anglické ligy porazili na svém hřišti 3:0 Aston Villu a posunuli se na deváté místo. "Villans" nevyhráli počtvrté v řadě a drží se jen o skóre nad sestupovým pásmem na 17. pozici.

Neeskens Kebano oslavuje třetí gól Fulhamu v síti Aston Villy - vlastní branku Tyrona Mingse.

Fulham poslal do vedení ve 36. minutě křižnou střelou zpoza vápna Reed. V 63. minutě byl vyloučen za úder hlavou Luiz a vzápětí zužitkoval přesilovku Mitrovič. Srbský kanonýr proměnil stejně jako v sobotu proti Bournemouthu penaltu a zaznamenal osmou ligovou trefu v sezoně. Skóre uzavřela vlastní trefa Mingse.

Po nepovedeném úvodu sezonu se postupně zvedá předposlední Leicester, který zdolal doma 2:0 Leeds. "Lišky" získaly z posledních čtyř utkání sedm bodů i díky dnešní trefě záložníka Barnese, jenž se proti oblíbenému soupeři prosadil v šestém utkání v řadě. Sérii začal v roce 2018 ještě v dresu druholigového West Bromwiche Albion. Leeds získal z posledních sedmi duelů jen dva body a je šestnáctý.

Zoufalství hráčů Aston Villy po vlastním gólu v duelu s Fulhamem.