Elche - Real Madrid 0:3Fotbalisté Realu porazili poslední Elche a vedou španělskou ligu o šest bodů

Fotbalisté Realu Madrid v 10. kole španělské ligy zvítězili na hřišti posledního Elche 3:0. Obhájci titulu vedou neúplnou tabulku o šest bodů před Barcelonou, kterou porazili v nedělním "El Clásicu" 3:1. Katalánci mají k dobru čtvrteční utkání s Villarrealem.

Fotbalisté Realu se radují z gólu proti Elche.

Realu zařídil vedení v 11. minutě Valverde, další dvě branky hostů v úvodním poločase neplatily kvůli ofsajdu. Madridští přidali regulérní pojistku až v 75. minutě díky Benzemovi. Francouzský útočník tak oslavil pondělní zisk Zlatého míče. Těsně před koncem stanovil konečný výsledek střídající Asensio.

San Sebastian na svém stadionu zdolal Mallorcu 1:0 a posunul se na třetí příčku. Real Sociedad poprvé v historii vyhrál osm soutěžních zápasů po sobě. Dnes baskickému týmu stačila Merinova branka ze čtvrté minuty.

Předposlední Cádiz doma remizoval bez branek s Betisem a počtvrté v řadě uhrál nerozhodný výsledek. Sevillský tým se propadl na páté místo.

Španělská fotbalová liga - 10. kolo:
Cádiz - Betis Sevilla 0:0
Valladolid - Celta Vigo 4:1 (74. a 79. Léon, 32. Mesa, 62. Fernández - 43. Rodríguez)
San Sebastian - Mallorca 1:0 (4. Merino)
Elche - Real Madrid 0:3 (11. Valverde, 75. Benzema, 89. Asensio)