Inter - Salernitana 2:0Inter nezaváhal, Martínez ukončil střelecký půst

Fotbalisté Interu Milán v desátém kole italské ligy porazili 2:0 Salernitanu. V neúplné tabulce Nerazzurri, kteří za necelé dva týdny přivítají v Lize mistrů Plzeň, patří sedmé místo. AC Milán slavil také výhru, když tři body vybojoval po výsledku 2:1 ve Veroně. Obhájci titulu se po třetím vítězství za sebou posunuli na třetí místo tabulky.

Fotbalisté Interu Milán se radují z branky

První místo nadále drží Neapol po domácí výhře 3:2 nad Boloňou. Domácí nejprve otočili skóre díky zásahům Juana Jesuse a Lozana. Po vyrovnání Barrowa rozhodl v 69. minutě Osimhen.

Neapol má v čele tabulky náskok dvou bodů před Bergamem. Oba celky jako jediné v dosavadním průběhu Serie A neprohrály. Atalanta však v dosavadních deseti kolech remizovala třikrát, Neapol dvakrát.

Ústřední postavou zápasu byl záložník Barella. Ve 14. minutě se nejprve přihrávkou podepsal pod úvodní zásah Martíneze. Se čtyřmi góly nejlepší střelec Interu se prosadil po pěti utkáních. Barella poté sám po hodině hry zvýšil.

Inter, který Plzeň přivítá 26. října, nastoupil v sestavě Onana - Škriniar, De Vrij, Acerbi - Dumfries (89. Bellanova), Barella, Calhanoglu (89. Darmian), Mchitarjan (72. Asllani), Dimarco (63. Gosens) - Martínez, Džeko (72. Correa).

Italská fotbalová liga - 10. kolo:
Inter Milán - Salernitana 2:0 (14. Martínez, 58. Barella)
Lazio Řím - Udine 0:0
Spezia - Cremona 2:2 (19. Nzola, 20. Holm - 2. Dessers, 52. Pickel)
Neapol - Boloňa 3:2 (45. Juan Jesus, 49. Lozano, 69. Osimhen - 41. Zirkzee, 52. Barrow)
Hellas Verona - AC Milán 1:2 (19. Günter - 9. vlastní Veloso, 81. Tonali).