Dukla - Varnsdorf 1:1Dukla ve druhé lize remizovala s Varnsdorfem a je až čtrnáctá

Fotbalisté pražské Dukly v dohrávce čtvrtého kola druhé ligy doma s Varnsdorfem zachránili remízu 1:1 brankou z 84. minuty. Svěřenci trenéra Petra Rady v sedmi zápasech sezony pouze dvakrát zvítězili a jsou až na 14. místě tabulky.

Trenér pražské Dukly Petr Rada

Utkání, které se v původním srpnovém termínu nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu po silném dešti, na Julisce gólově otevřel ve 20. minutě Schön. Rychlou odpověď odmítl Buchvaldek, jenž z penalty netrefil branku hostů.

Dukla v závěru severočeského soupeře výrazně zatlačila a díky Svobodovi alespoň vyrovnala. Varnsdorf v tomto ročníku venku dál čeká na výhru a patří mu sedmá příčka.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Dukla Praha - Varnsdorf 1:1 (0:1)
Branky: 84. Svoboda - 20. Schön. ŽK: Holiš, Svoboda - Kříž, Bláha, Kouřil. Diváci: 623.