Atalanta - FC Turín 3:1Fotbalisté Bergama díky hattricku Koopmeinerse porazili FC Turín a vedou

Fotbalisté Atalanty Bergamo porazili díky hattricku Teuna Koopmeinerse 3:1 FC Turín a po 4. kole vedou s deseti body tabulku italské ligy o skóre před AS Řím. Nizozemský záložník proměnil v závěru obou poločasů pokutové kopy a dvě minuty po přestávce se trefil dalekonosnou střelou.

Fotbalista Bergama Teun Koopmeiners slaví s Caleb Okolim jeden ze svých gólů proti FC Turín.

V dresu hostů už byl po zranění připraven na lavičce český reprezentační obránce David Zima, ale na hřiště se nedostal. Na sezonní debut tak zatím čeká.

Italská fotbalová liga - 4. kolo:
Bergamo - FC Turín 3:1 (45.+4 z pen., 47. a 84. z pen
Koopmeiners - 77. Vlašič), Boloňa - Salernitana 1:1 (52. Arnautovic z pen. - 88. Dia)