PSG - Reims 4:0Fotbalisté PSG i díky Ramosovu gólu porazili Remeš 4:0

Fotbalisté Paris St. Germain porazili ve 22. kole francouzské ligy Remeš 4:0 a v čele tabulky mají stále jedenáctibodový náskok před Nice. První gól za pařížský klub od svého letního příchodu vstřelil stoper Sergio Ramos. Od 63. minuty nastoupil Lionel Messi. Hvězdný argentinský útočník zmeškal poslední tři soutěžní duely kvůli koronaviru a následné rekonvalescenci.

Domácí se v Parku princů ujali vedení v závěru úvodního dějství po Verrattiho brance. V 62. minutě se z dorážky z malého vápna prosadil Ramos. Pětatřicetiletý Španěl vinou zranění nastoupil teprve do čtvrtého ligového utkání v sezoně. PSG zvýšil na 3:0 po vlastní brance Faese a konečné skóre stanovil Danilo. Tým trenéra Pochettina neprohrál 13 kol po sobě.

Francouzská fotbalová liga - 22. kolo:
Mety - Nice 0:2 (58. Thuram, 86. Gouiri z pen.)
Bordeaux - Štrasburk 4:3 (17., 39. a 90. Hwang I-čo, 21. Elis - 43. a 57. Gameiro, 90.+6 Majeed)
Clermont - Rennes 2:1 (60. Da Cunha, 71. Tell - 19. Santamaria)
Nantes - Lorient 4:2 (39. Girotto, 53. Kolo Muani, 69. Bukari, 86. Geubbels - 56. Muffi, 85. Soumano)
Angers - Troyes 2:1 (26. a 37. obě z pen. Mangani - 11. Domingues)
Montpellier - Monako 3:2 (32. a 90.+1 Mavididi, 13. Wahi - 34. Ben Yedder, 82. Vanderson)
Paris St. Germain - Remeš 4:0 (44. Verratti, 62. Ramos, 67. vlastní Waes, 75. Danilo).