Atlético - Valencie 3:2Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Joao Felix z Atlética Madrid v zápase s Valencií.

Valencii na stadionu Wanda Metropolitano zařídili slibné vedení Musah a Duro. Madridský tým ale v 64. minutě vrátil do hry kontaktní trefou Cunha a další střídající hráč Correa v první minutě nastavení srovnal. Za dvě minuty dramatickou přestřelku rozhodl Hermoso po Cunhově přihrávce. Atlético z čtvrtého místa neúplné tabulky ztrácí 13 bodů na vedoucího městského rivala Real, který v neděli hostí Elche.

Celtě se v Seville povedl závěr prvního poločasu a během tří minut skórovali Cervi a Aspas. Domácím po změně stran zachránili bod náhradníci. Nejprve v 71. minutě snížil Gómez a chvíli nato vyrovnal Torres. Andaluský tým protáhl ligovou šňůru bez porážky na osm utkání, ale dvakrát po sobě jen remizoval. Druhá Sevilla je tři body za Realem Madrid.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:
Levante - Cádiz 0:2 (34. Negredo, 73. Salvi),
Villarreal - Mallorca 3:0 (22. vlastní Russo, 34. Trigueros, 87. Parejo z pen.),
FC Sevilla - Vigo 2:2 (71. Gómez, 74. Torres - 37. Cervi, 40. Aspas),
Atlético Madrid - Valencie 3:2 (64. Cunha, 90.+1 Correa, 90.+3 Hermoso - 25. Musah, 44. Duro).