Lyon - Lens 2:1Příští soupeř Sparty v Evropské lize v generálce nezaváhal

Fotbalisté Lyonu v generálce na čtvrteční utkání Evropské ligy proti pražské Spartě porazili ve 12. kole nejvyšší soutěže 2:1 druhé Lens. Olympique se v tabulce francouzské ligy posunul na páté místo a na svého dnešního soupeře ztrácí dva body. Paris Saint-Germain vede tabulku s náskokem deseti bodů.

Fotbalisté Lyonu v generálce na Spartu nezaváhaly.

O výhře Lyonu rozhodli hráči, kteří se gólově podíleli také minulý týden na vítězství 4:3 na Spartě. Skóre otevřel ve 25. minutě z penalty Karl Toko Ekambi a tři minuty před půlí zvýšil Houssem Aouar. Hosté snížili po hodině hry díky brance Arnauda Kalimuenda, ale na vyrovnání nedosáhli.

Lyon, který sparťanskou skupinu vede s plným počtem devíti bodů, absolvoval zápas v sestavě: Lopes - Dubois (78. Gusto), Boateng (77. Diomandé), Denayer, Emerson - Caqueret, Guimaraes (90.+1 Slimani) - Shaqiri (64. Mendes), Aouar, Toko Ekambi (78. Cherki) - Paquetá.