Valencie - Mallorca 2:2Valencie dvěma góly v nastavení vybojovala remízu s Mallorcou

Fotbalisté Valencie v sobotním 10. kole španělské ligy dvěma góly v nastavení vybojovali remízu 2:2 s Mallorcou. Hosté dohrávali v oslabení, protože v 55. minutě byl vyloučen korejský záložník I Kang-in. Bilbao zdolalo účastníka Ligy mistrů Villarreal 2:1.

Nováček soutěže vedl na stadionu Mestalla po první půli 2:0. Nejprve se trefil Ángel, po něm si vlastní gól vstřelil Diakhaby. "Netopýři" však v závěru zachránili alespoň bod. Snížení obstaral Guedes a vyrovnání až v osmé minutě nastavení Gayá. Valencie nevyhrála šest kolo po sobě a remizovala ve třetím z posledních čtyř.

Vítězný gól Bilbaa proti Villarrealu zaznamenal v 77. minutě z penalty Muniain. Další pokutový kop Athletica si vzal na starost Berenguer, jenže na 3:1 nezvýšil. Výhru však baskický celek uhájil.

Španělská fotbalová liga - 10. kolo
Valencie - Mallorca 2:2 (90.+3 Guedes, 90.+8 Gayá - 32. Ángel, 38. vlastní Diakhaby)
Cádiz - Alavés 0:2 (6. z pen. a 90.+1 Joselu)
Elche - Espaňol Barcelona 2:2 (23. Boyé, 84. Benedetto - 51. Morlanes, 52. De Tomás)
Bilbao - Villarreal 2:1 (14. García, 77. Muniain z pen. - 32. Coquelin)