PSG - Angers 2:1Fotbalisté PSG si poradili 2:1 s Angers, obrat zařídil Mbappé

Fotbalisté Paris St. Germain v desátém kole francouzské ligy po obratu porazili 2:1 Angers. O výhře vedoucího celku tabulky, který si připsal devátou výhru v soutěži, rozhodl tři minuty před koncem z penalty Kylian Mbappé.

Kylian Mbappe se raduje z výhry

Paris St. Germain v minulém kole nečekaně prohrál 0:2 v Rennes a i dnes to dlouho vypadalo na další ztrátu. Domácí, kteří kvůli reprezentačním povinnostem postrádali Lionela Messiho i Neymara, prohrávali po brance Angela Fulginiho z 36. minuty.

Ve druhém poločase ale Mbappé zařídil obrat. Nejprve se v 69. minutě po jeho centru prosadil Danilo Pereira a tři minuty před koncem pak mistr světa z penalty nařízené za ruku jednoho z obránců rozhodl o vítězství.

Paris St. Germain si díky výhře upevnil první místo v tabulce a před druhým Lens vede o devět bodů. Angers, které vyhrálo jen jeden z posledních pěti zápasů, je se ztrátou dalších dvou bodů čtvrté.