Benátky - FC Turín 1:1Zima naskočil až v závěru, Turín veze ze hřiště nováčka bod

FC Turín remizoval v italské fotbalové lize na hřišti nováčka Benátek 1:1. Obránce David Zima nastoupil za hosty od 79. minuty a připsal si druhý start v Serii A po přestupu z pražské Slavie. Minulé dva zápasy strávil dvacetiletý český hráč na lavičce.

FC Turín remizoval v italské fotbalové lize na hřišti nováčka Benátek

Jeho tým poslal do vedení v 56. minutě Chorvat Josip Brekalo, další letní posila skórovala v turínském dresu poprvé. O výhru přišli hosté po faulu Koffiho Djidjiho, který byl vyloučen po druhé žluté kartě a turínský odchovanec Mattia Aramu navíc v 78. minutě proměnil nařízenou penaltu.

Turín remizoval podruhé za sebou, předtím dvakrát vyhrál a v tabulce je devátý. Benátky jsou v sestupovém pásmu na 18. příčce.