Leicester - Newcastle 2:4Šok v Premier League! Leicester dostal od zachraňujícího se soupeře čtyři góly

Londýn

Fotbalisté Leicesteru prohráli v anglické lize doma se zachraňujícím se Newcastlem 2:4 a jejich postup do Ligy mistrů se může ocitnout v ohrožení. Před pátým West Hamem mají pětibodový náskok, londýnský celek ale zápas 35. kola teprve čeká.

Kanonýr Leicesteru Jamie Vardy.

Ve 22. minutě pomohl hostům k vedoucímu gólu Söyüncü, který ztratil míč a poté nedokázal zastavit unikajícího Willocka. Krátce nato se po rohovém kopu prosadil hlavou Dummett, v druhém poločase proměnil dvě sólové akce Wilson.

Až pak favorit překonal slovenského brankáře Dúbravku, skóre upravili Albrighton dělovkou do horního rohu a Iheanacho. Newcastle se posunul ze sedmnáctého na třinácté místo.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo:
Leicester - Newcastle 2:4 (80. Albrighton, 87. Iheanacho - 64. a 73. C. Wilson, 22. Willock, 34. Dummett).