Fulham - Wolves 0:1Rána pro Fulham. Prohrál gólem v nastavení a dál je na sestupové příčce

Fotbalisté Fulhamu prohráli v pátečním utkání 31. kola Premier League doma s Wolverhamptonem 0:1 a v tabulce jsou dál na sestupové pozici. Patří jim po čtvrté porážce v řadě osmnácté místo. Vítězní Vlci jsou dvanáctí.

Fotbalisté Wolverhamptonu díky gólu Adamy Traorého z druhé nastavené minuty porazili 1:0 Fulham. Na snímku slaví autor branky.

Zápas začal dvěma minutami ticha k uctění památky zesnulého manžela britské královny prince Phillipa a hráči měli černé pásky na rukávech. Duel směřující k remíze rozhodl průnikem do vápna a tvrdou střelou z úhlu Traoré, jenž se v lize trefil poprvé od prosince roku 2019. Wolverhampton ukončil tak pětizápasovou sérii ligových zápasů bez vítězství.