Valencie - Atlético 2:2Atlético Madrid ve španělské lize opět nevyhrálo

Valencie

Fotbalisté Atlética Madrid remizovali ve 24. kole španělské ligy 2:2 ve Valencii a na čtvrtém místě tabulky mají o bod víc než pátá Sevilla. Z posledních pěti ligových zápasů vytěžil madridský celek jedinou výhru.

Hosty dostal do vedení Marcos Llorente, k němuž se v 15. minutě odrazil míč v malém vápně. Další dva góly padly v závěru první půle: nejprve po netradičním centru Maxiho Lópeze, který poslal míč před branku prudkým odrazem o zem, vyrovnal hlavou Gabriel Paulista, ale krátce nato vrátil madridskému mužstvu náskok přízemní střelou z dálky ghanský záložník Thomas Partey.

Po přestávce znovu srovnal stav Geoffrey Kondogbia, který v tísni dokázal akrobaticky trefit centrovaný míč a poslat ho mimo dosah slovinského brankáře Jana Oblaka. Valencie poté marně útočila na výhru, získaný bod jí nicméně pomohl k posunu na šestou příčku, jejíž držitel si zahraje kvalifikaci Evropské ligy.

Španělská fotbalová liga - 24. kolo:
Valencie - Atlético Madrid 2:2 (40. Paulista, 59. Kondogbia - 15. M. Llorente, 43. Partey).