Leganés - Getafe 0:3Bída Leganés pokračuje, Getafe rozhodlo už do poločasu

Fotbalisté Leganés prohráli v předehrávce 20. kola na domácím hřišti s Getafe 0:3 a nadále tak zůstávají na předposledním místě tabulky. Hosté se naopak dostali na páté místo. Za vítězný tým se už v prvním poločase prosadili Cabreal, Nyom a Mata.

Fotbalisté Getafe se radují z branky

Proč jsou druhým nejhorším týmem soutěže, ukázali domácí fotbalisté Leganés už v prvním poločase. Běžela 12. minuta utkání, když se po rohovém kopu prosadil hlavičkou Cabrela a Getafe šlo do vedení 1:0.

Uběhlo devět minut a pro domácí bylo ještě hůř. Po dalším centru, tentokrát z levé strany, se opět hlavou nemýlil Nyom a hosté vedli o dvě branky.

Zmar domácích završila 33. minuta, kdy se na jediného domácího beka řítila hned čtveřice fotbalistů ve žlutém a Mata zakončoval prakticky do prázdné branky bezmocného Cuellara.

Druhý poločas se dohrával pod kontrolou Getafe, které již žádné komplikace nepřipustilo a odváží ti tak pohodovou výhru 3:0.