Teplice - Ml.Boleslav 2:0Mazák Mareš řádil a Teplice slaví důležitou výhru

4. Mareš 1 : 0
37. Mareš 2 : 0

Tepličtí fotbalisté vyhráli ve středu dohrávaný zápas 4. kola nejvyšší soutěže, když na domácím hřišti porazili Mladou Boleslav. Oba góly vstřelil Jakub Mareš. Severočeši poskočili s 10 body na 11. místo tabulky, Boleslav je dál třetí.

Teplický Jakub Mareš se raduje z prvního gólu v utkání nejvyšší soutěže.

Lepší vstup do zápasu si snad ani Tepličtí nemohli přát, protože od čtvrté minuty vedli. Obléhání mladoboleslavské branky zakončil ranou do sítě zkušený Jakub Mareš, jenž se prosadil po centru Jakuba Řezníčka.

Teplice ve snaze uniknout z chvostu tabulky přidaly chvíli před poločasem i druhou trefu. Hosté ji Severočechům doslova darovali. Po zásahu bránícího Jakuba Klímy měl Jakub Mareš před sebou odkrytou branku a velkou šancí nepohrdl. Domácí tým tak šel do kabin s vedením 2:0.

Po přestávce už se skóre nezměnilo. Severočeši se na čtvrtý pokus v nové sezoně dočkali první domácí výhry.

Dohrávka 4. kola fotbalové ligy
Teplice - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
Branky: 4. a 37. Jakub Mareš. Rozhodčí: Rejžek - Kotalík, Pečenka. ŽK: Jeřábek, Shejbal, Řezníček, Vondrášek, Kodeš, Hyčka - Bucha, Šeda, Komličenko, Jakub Klíma. Diváci: 2518.
Teplice: Grigar - Vondrášek, Jeřábek, Čmovš, Royo (64. Hyčka) - Kodeš, Kučera, Shejbal, Žitný (81. Jindráček) - J. Mareš, Řezníček (90. Ljevakovič). Trenér: Drsek.
M. Boleslav: Šeda - Jakub Klíma, Tatajev, Pudil (24. Ladra), Fulnek - Bucha (46. Jiří Klíma), Matějovský, Hubínek, Budínský - Mešanovič, Komličenko (72. Pech). Trenér: Weber.