Crystal Palace - Bournemouth 1:2Crystal Palace popáté v řadě prohrál

Londýn

Černou šňůru neúspěchů neutnuli. Fotbalisté Crystal Palace prohráli v utkání 24. kola Premier League s Bournemouthem 1:2 a zaznamenali už pátou porážku v řadě. Domácím nepomohla ani nová posila v útoku tožský reprezentant Emmanuel Adebayor, který přišel v lednovém přestupním období do týmu jako volný hráč.

Hostitelé sice slibně začali, ve 27. minutě otevřel skóre nechytatelnou střelou do šibenice Scott Dann, ale vedení Crystal Palace neudržel ani do přestávky. Ve 34. minutě se do míče na hranici šestnáctky opřel Marc Pugh a bombou do pravého dolního koutu branky skóre srovnal.

Po změně stran se oba celky snažily strhnout vítězství na svoji stranu a úspěšnější byli hosté zásluhou hlavičky Benika Afobeho. Vyrovnat mohl střídající Adebayor, ale míč z jeho kopačky těsně minul pravou tyč.